Про компанію

Короткий опис напряму роботи компанії

За більш ніж 20 років свого існування компанія «Експерт-Софт» не тільки зайняла лідируючі позиції у сфері розробки програмних продуктів для будівельних компаній(«Експерт-Кошторис» та «Експерт-Кошторис-ПВР» а також нормативна бібліотека будівельника «Буд-Інформ»), але й розширила своє поле діяльності. Так, наприклад, з 2011 року ми є головним організатором “Всеукраїнської Конференції Інженерів-Будівельників”, яка вже стала щорічною. Також наша компанія стала ініціатором створення “Асоціації Інженерів-Кошторисів України”, ряди якої продовжують поповнюватися. Крім перерахованого вище, компанією було розроблено понад 10 програмних комплексів, якими успішно користуються будівельні підприємства України.

Останні досягнення

З 2020 року компанія «Експерт-Софт» активно розроблює та впроваджує програмне забезпечення «ExpertCAD»(до 2020 року Експерт-СКС). Дане програмне забезпечення дозволяє автоматизувати процеси розрахунків кабельних мереж та інших будь-яких інженерних мереж(СКС, ОПС, Відеоспостереження, Газорозподільчої мережі, тощо…)

Особистими досягненнями компанії за останні 2 роки стали розробка та впровадження таких програмних комплексів як «Календарне планування» та «Будівельний-Калькулятор», а також гордістю компанії «Експерт-Софт» стала розробка веб-сервісів «Кошторис Онлайн» та «Бухгалтерія Онлайн».

Наш сервіс

Щороку все більше будівельних компаній України стають нашими клієнтами, адже ми завжди йдемо на зустріч клієнту. Команда фахівців технічної підтримки завжди допоможе знайти відповідь на питання, що Вас цікавить. Наші спеціалісти надають допомогу в освоєнні програмних комплексів, та допоможуть усунути будь-які технічні неполадки Online.

Зворотній зв’язок:

Ми завжди готові вислухати Ваші побажання та пропозиції щодо вдосконалення нами розроблених програмних комплексів, до кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід.